Köyüme Hizmet İçin Ben de Muhtar Adayıyım

31 Mart 2019 da yapılması planlanan Yerel seçimlerde Ömer Düzenli “Bende köyümüze hizmet etmek için Muhtar adayı olduğumu açıklamak istiyorum. Yıllardır Trabzon’da yaşadığım, emekliliğimde de köyümün kalkınması ve sorunlarını çözmek için bu vazifeye talip olduğumu, kişisel heves ve makam mevki düşünmeyip, köyüne hizmet etmek için aday olduğumu belirtmek isterim.

Köyümün hiçbir bireyini ayırt etmeden Ekibimizle birlikte köylümüze hizmet için varız. Proje vaat sıralamak istemiyoruz. Sorunlarımızı ve önceliklerini belirleyip ilgili makamlarla koordinesini ve sıkı takibini yaparak en kısa zamanda çözüme kavuşmasını sağlayacağız.

Halkımızdan gelen her türlü talebi titizlikle dinleyip önce yönetimimizle görüşüp gerektiğinde tüm köy halkımızla toplantılar yaparak onlarında görüşlerini alarak hayata geçirilmesini sağlayacağız.

Halkımıza ekibimize ve kendimize güveniyoruz.” Dedi.

Dernekpazarı Gülen Köyü Mahallesi Muhtar adayı Ömer Düzenli

Saygılarımla…

Avatar

Gülen Köyü

İlçe merkezine 5 km. uzaklıktadır. 2017 yılı sayımına göre nüfusu 519’dur. Bu köyün ilk yerleşenleri değişik söylentilere dayanan bir görüşe göre Hititler’in bir koludur. 1486 tarihli tahrir defteri kayıtlarında bugünkü Dernekpazarı sınırları içinde gösterilen 4 yerleşkeden biri “Karye-i Oflare” nam-ı diğer “Visir” dir. Köklü bir geçmişi olan köyün adı, 1877 tarihli Trabzon Vilayeti Salnamesi’nde de “Visir” olarak geçer. 1915’te Sepetçiler olarak önerilen köyün adı 1960 yılında Gülen olarak değiştirilmiştir. 1929 sel felaketinde önemli ölçüde can ve mal kaybına uğrayan köylerden biridir.

Bir Cevap Yazın