KÖYLÜMÜZ YAKUP SARIKAŞ TRABZON’DA SİGORTA ACENTESİ AÇTI

Suluova’da ikamet eden iş adamlarımızdan SMMM (Serbest Muhasebeci Mali Müşavir) Dursun SARIKAŞ’ın oğlu Sigorta Uzmanı Yakup SARIKAŞ Trabzon’da sigorta acenteliği açtı.

Yakup SARIKAŞ ile yaptığımız görüşmede “AK SİGORTA , ANADOLU SİGORTA, ERGO SİGORTA , HALK  SİGORTA, GROUPAMA SİGORTA , MAPFRE SİGORTA, SOMPO JAPAN SİGORTA , BEREKET SİGORTA NEOVA SİGORTA , HDİ SİGORTA, DOĞA SİGORTA , QUICK SİGORTA Şirketlerinin bayiliğini alarak Trabzon merkezde büromuzu açtık. 

Hemşehrilerimiz Köylülerimiz hangi şehirlerde olursa olsun bizleri tercih ederlerse Poliçelerini  adreslerine gönderebiliriz . 

Yakup SARIKAŞ imkanlar doğrultusunda yardımcı olacağını söyledi ve tüm dostlarımızı çay içmeye büromuza bekliyorum.

Yerimiz çok kolay bir yerdedir, Köylümüz Mustafa YAKUPHAN Abinin otoparkının hemen yanında, yine köylümüz Ayhan AKTÜRK Abinin (BARIŞ EMLAK) Ofisinin alt katında, yine köylümüz Taşbaşı yokuşunda bulunan İsmail Düzenli kardeşimizin hemen üst tarafındadır.” Dedi.
 
Yakup SARIKAŞ Sigorta Uzmanı

ADRES :
Bayraktarlar İş Merkezi İskenderpaşa Mah. Dervişoğlu Sok. No: 7 – 11 Ortahisar / TRABZO

İrtibat Telefonlar:
 Tel: 0 462 541 45 41
 Tel: 0 552 277 45 41
 Tel: 0 545 570 70 80
 
gulenkoyu.com.tr ailesi olarak ALLAH hayırlı etsin… Yakup SARIKAŞ kardeşimize ALLAH bereketli bol kazançlar versin…

Avatar

Gülen Köyü

İlçe merkezine 5 km. uzaklıktadır. 2017 yılı sayımına göre nüfusu 519’dur. Bu köyün ilk yerleşenleri değişik söylentilere dayanan bir görüşe göre Hititler’in bir koludur. 1486 tarihli tahrir defteri kayıtlarında bugünkü Dernekpazarı sınırları içinde gösterilen 4 yerleşkeden biri “Karye-i Oflare” nam-ı diğer “Visir” dir. Köklü bir geçmişi olan köyün adı, 1877 tarihli Trabzon Vilayeti Salnamesi’nde de “Visir” olarak geçer. 1915’te Sepetçiler olarak önerilen köyün adı 1960 yılında Gülen olarak değiştirilmiştir. 1929 sel felaketinde önemli ölçüde can ve mal kaybına uğrayan köylerden biridir.

Bir Cevap Yazın